Haber

Yeni BMW S 1000 XR, Üstün Performansı ve Göz Alıcı Tasarımıyla Segmentinde Standartları Belirliyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, S 1000 XR modelini yeniledi. Geliştirilmiş üst düzey performansı ve ergonomisiyle öne çıkan S 1000 XR, sportif dinamikleriyle uzun mesafe sürüşünü benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Yeni BMW S 1000 XR, Nisan 2024’te Borusan Otomotiv BMW Motorrad Yetkili Satıcılarında yerini almaya hazırlanıyor.

Yeni BMW S 1000 Her motor aşamasında sorunsuz ve kesintisiz tork sağlayan S 1000’in motor gücü

 

Gelişmiş Ergonomik Sele ve Sportif Sanat Bölümü

S 1000 XR’nin koltuk tasarımı, yüksek performanslı sürüşlerde daha fazla hareket özgürlüğü sağlayacak şekilde tamamen yenilendi. Koltuk yüksekliği 10 mm artırılarak 850 mm’ye ulaşırken, ekstra derinlik sürüş durumuna göre ayarlanabilen daha geniş bir oturma alanı sunuyor. Geliştirilmiş ergonomi, sürücüye yolda veya pistte hareket ederken daha iyi kontrol sağlar. İsteğe bağlı olarak üç farklı koltuk yüksekliği seçilebilmektedir.

Arkadaki yeni tasarım öğeleri S 1000 XR’nin en dikkat çekici yönleri arasında yer alıyor. Motor sporlarından ilham alan yeni yan paneller ve hava kanalları, motosiklete daha dinamik bir görünüm kazandırıyor.

 

Genişletilmiş Standart Ekipman

Yeni S 1000 XR, kapsamlı bir standart donanım listesiyle motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Standart donanımlar arasında yer alan Headlight Pro, sürüşe bağlı olarak adaptif olarak dönebilen ışıkları ile gece sürüşlerinde ekstra güvenlik sağlıyor. Gündüz yanan farlar (DRL) de bu pakete dahildir. Anahtarsız Çalıştırma, 12 Ah kapasiteli pil ve USB şarj seçenekleri de standart donanımlar arasında yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu