Haber

Bornova HİTAB Spor Kadın Futbol Takımı Başkan İduğ’u ziyaret etti

Kadınlar Futbol 2. Ligi’nden 1. Lig’e yükselmeyi garantileyen namağlup Bornova HİTAB Spor Kulüp sevincini Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ile paylaştı. Teknik heyet ile Lider İduğ’u ziyaret eden HİTAB Spor Kulübü Başkanı Hakan Beşyıldız ve futbolcular, verdikleri destek için Bornova Belediyesi’ne teşekkür etti. Lider İduğ, kadın futbolcuların başarısından büyük gurur duyduğunu belirterek, en büyük arzusunun takımın 1. Ligi şampiyon olarak tamamlaması olduğunu söyledi.

Ziyarette kadın futbolcuların elde ettiği başarının hem gurur verici hem de kendisinden sonra gelenlere örnek olduğunu belirten Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornova’da spora verdikleri desteği artırarak sürdüreceklerini söyledi.

HİTAB Spor Kadın Futbol Grubu’nun çok değerli bir başarıya imza attığını kaydeden Lider İduğ, “Emek verdiniz. Başta Spor Kulübü Başkanı Hakan Beşyıldız olmak üzere değerli hocalarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. spor Bunu yapmalarını sağlamak ve rekabetçi gruplar oluşturmak çok değerli. Bornova Belediyesi olarak tesisler ve diğer lojistik konularda elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. HİTAB Spor’un 1. Ligi şampiyon olarak tamamlaması en büyük temennimizdir” dedi.

HİTAB Spor Kadın Futbol Takımı, namağlup lider olduğu 2. Lig’de 36 gol atarken, 3 gol de yedi. Takım geçen sene 2. Lig’e çıktı.

Kaynak: ANKA / Spor

haber-erdek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu