Haber

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti

Bir dizi ziyaret için Ankara’da bulunan Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, MHP Genel Merkezi’nde MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Bayburt’un görüşüldüğü ziyarette Önder Pekmezci, kentte tamamlanan ve devam eden planlanan projeler hakkında Bahçeli’ye bilgi verdi.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Başkan Pekmezci, “Yoğun gündemi arasında bize zaman ayıran ve Bayburt’un her projesiyle yakından ilgilenen Genel Başkanımıza çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Bayburt Başkanımızın, Tarih ve kültür şehrinin gönlünde ayrı bir yeri var. İlgi ve alakalarını takdir ediyoruz.” Bunun için teşekkür ederim.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ziyaret sırasında Bayburt’u yakından takip ettiğini belirterek, “Bugün Bayburt Belediye Başkanımızdan belediye çalışmaları hakkında bilgi aldık. Belediyemiz Bayburt’ta planlanan her projeyi hayata geçirdi ve bunlara yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar bizi mutlu ediyor. Bayburt “Biz her zaman şunu söylüyoruz ‘Kalbimizde ayrı bir yeri vardır. Çok sevdiğimiz Dede Korkut’un şehri Bayburt’a selamlar olsun.” dedi.

MHP lideri Bahçeli’yi ziyaretinin ardından genel merkezde temaslarını sürdüren Başkan Hükmü Pekmezci, aynı zamanda Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Vekili Prof. Dr. Edip Semih Yalçın ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Sadır Durmaz’ı ziyaret ederek belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. – BAYBURT

murgul-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu